Crediton.lv apraksts un atsauksmes

Mēs sniedzam izdevīgus īstermiņa aizdevumus visiem dzīves pavērsieniem.

Sadarboties ar mums ir maksimāli ērti un vienkārši – pieteikties aizdevumam un sazināties ar mums vari gan internetā, gan telefoniski, lai kur Tu atrastos.

Mūsu noteikumi ir skaidri un saprotami ikvienam – nekādu lamatu vai zemūdens akmeņu.

Mēs esam uzticams partneris saviem klientiem – mēs nepievilsim Tevi un palīdzēsim, lai Tev viss izdotos!

Mēs saprotam savus klientus un atrodam katram cilvēkam piemērotu risinājumu – Tev būs iespēja izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu.

Pie mums ir iespējams samazināt aizdevuma maksu – mēs novērtēsim Tavu atbildību un uzticību ar īpaši izdevīgiem noteikumiem un piedāvājumiem.

Mēs dalāmies savās zināšanās un sniedzam klientiem bezmaksas finanšu konsultācijas – ar mums Tu kļūsi par labāku savu finanšu menedžeri.

CreditOn kvalitātes zīme

  • Mūsu pakalpojumu kvalitāti apstiprina Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licence. Tas nozīmē, ka esam stabils uzņēmums, kas ciena Tavas patērētāja tiesības, garantē Tavu datu drošību un strādā pēc skaidriem un saprotamiem noteikumiem.
  • CreditOn ir arī Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs. Šādu aizdevēju Latvijā ir tikai 12. Dalība asociācijā nozīmē, ka mūsu uzņēmums ir apņēmies veidot drošu, uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu kreditēšanas praksi. Kā asociācijas biedri mēs apņemamies godprātīgi rīkoties arī gadījumos, ja Tev rodas sūdzības vai problēmas atmaksāt aizdevumu – šādus jautājumus mēs risināsim ātri un Tev labvēlīgā veidā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.