Opencredit.lv apraksts un atsauksmes

Open Credit ir viens no lielākajiem ātrās kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā, kurš savus pakalpojumus sniedz jau kopš 2009.gada.

Savas pamatdarbības ietvaros Open Credit izsniedz aizdevumus līdz 1500 EUR apmērā ar atmaksas termiņu līdz diviem gadiem. Izsniegto aizdevumu mērķis ir neparedzētu pirkumu realizēšana, kā arī īslaicīgu finansiālu problēmu atrisināšana.
Ņemot vērā, ka Open Credit vissvarīgākais ir nodrošināt ne tikai ātru aizdevuma noformēšanu un izsniegšanu, bet arī kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu, Open Credit izmanto gan mūsdienīgus tehnoloģiskos risinājumus, gan arī nodarbina augsti kvalificētu personālu un speciālistus. Savas profesionālās darbības rezultātā Open Credit regulāri saņem pozitīvas atsauksmes no jau esošajiem klientiem un klientu skaits turpina pieaugt.

Open Credit nodrošina vienkāršu aizdevuma izsniegšanas kārtību, kas pielāgota klientu ērtībām un vajadzībām. Open Credit nepārtraukti cenšas pilnveidot savu sniegto pakalpojumu klāstu un attīstīt sadarbību ar klientiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.