Ātrie kredīti

Salīdzini īstermiņa aizdevumus un nepārmaksā!

[ATRIE_KREDITI_TABULA]

Ja esat nonākuši situācijā, kad steidzami nepieciešami naudas līdzekļi – ātrie kredīti internetā var būt vispiemērotākais risinājums. Šī veida aizdevumi ir ērts un populārs veids kā aizņemties nelielas naudas summas uz neilgu laika posmu. Pieprasītākie ātrie kredīti ir paši izdevīgākie, jo ja ir pieprasījums – ir piedāvājums. Vajagnaudu.lv komanda apkopo patērētājiem izdevīgākos uzņēmumus un to piedāvātos pakalpojumus vienuviet, lai izvēle nepieciešamības gadījumā būtu maksimāli ērta.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējos iespējas atmaksāt!

 

Kam jāpievērš uzmanība?

Skaidra aizdevuma informācija
Aizņemoties naudu, noskaidro šādu informāciju: cik naudas un kad būs jāatdod, kāda ir pagarināšanas maksa,vai nav slēptās izmaksas?
Aizdevēji parasti piedāvā redzēt šo info zem nosaukumiem: maksājuma grafiks, līguma noteikumi, standartinformācija

Online jeb ātrie kredītiinternetā ir kreditēšanas pakalpojums, kurā kreditors, jeb ne-banku kredītiestāde ļauj jums iegūt kredītu ar interneta starpniecību bez vajadzības doties fiziski uz biroju parakstīt papīrus. Šis kreditēšanas veids ir kļuvis ļoti populārs starp Latvijas iedzīvotājiem, jo sniedz brīvību un ļauj saņemt nepieciešamo naudu ārkārtas situācijās, un jums nav jāatskaitās nevienam, par to, kur šī nauda tiks tērēta.

Aizdevumi ir viegli iegūstami, bet tas nenozīmē, ka tie ir nedroši, jo lai saņemtu kredītu, jums ir jānorāda, gan savs mobilā tālruņa numurs, gan jāaktivizē savs konts nosūtot aktivizācijas maksu no sava bankas konta. Tieši šie aktivizācija ar bankas konta palīdzību padara ātros interneta kredītus tik drošus, jo neautorizētas personas tieši banku sistēmu drošības dēļ nevar piekļūt svešiem bankas kontiem un saņemt kredītu uz sveša vārda.

Interneta kredits no citiem ātrās kreditēšanas veidiem, kā SMS kredīts un Auto kredīts atšķiras ar to, ka to ir iespējams pilnībā nokārtot interneta vidē neatejot no sava datora vai mobilās ierīces, kurai ir interneta pieslēgums.

Daudziem varētu likties, ka SMS kredīts ir daudz izdevīgāks un vieglāk iegūstams, bet patiesība ir tāda, ka mūsdienās reti kurā telefonā, vairs nav interneta pieslēgums, un caur šo interneta pieslēgumu jums būs iespēja saņemt kredītu ātri, ērti un bez liekiem izdevumiem. Ātrie kredīti kuri saņemami caur interneta starpniecību ir ar tādu plusu, ka jums nav nepieciešams iepriekš reģistrēties pie konkrētās kredītiestādes, kā tas nepieciešams SMS kredīta iegūšanai. Jūs varat vienkārši doties uz jebkuru no Latvijas privāto kreditoru mājas lapām un saņemt aizdevumu pāris minušu laikā, no tā pieteikšanas. Tieši šī brīvība un iespēja šos kredītus saņemt ātri un bez liekām darbībām ļauj daudziem Latvijas iedzīvotājiem izmantot šo iespēju , kad grūtā situācijā pietrūkst naudas neatliekamiem tēriņiem, vai ārkārtas situācijām.

Kā mēs vērtējam?

Izdevīgums
Aizņemoties naudu, mūs interesē pēc iespējas mazākas procentu likmes. Daudzus noteikti interesē, lai pirmais kredīts būtu bez maksas (katru reizi aizņemoties no cita aizdevēja, jūs nepārmaksājat pilnīgi neko!). Tāpat mēs vēlamies maksāt zemas komisijas maksas, kredīta pagarināšanas gadījumā mēs negribam pārmaksāt. Kā arī – bez slēptajiem maksājumiem! Izvērtējot Latvijas ātro aizdevēju piedāvājumus, augstāk tabulā ar šo kvalitātes zīmi esam atzīmējuši aizdevējus, kuri kredītus piedāvā ar izdevīgiem nosacījumiem izdevīgi

Skaidri noteikumi
Atdodamai summai ir jābūt bez slēptām izmaksās, pagarināšanas izmaksām ir jābūt viegli atrodamai.

Aizdevēja reputācija
Svarīgi, lai laipna attieksme no ātrā kredīta devēja būtu arī tad, kad ir problēmas ar aizdevuma atdošana. Augstāk tabulā redzamie uzņēmmi ir ar labu reputāciju un ir gatavi nākt pretim, ja ir grūtības ar kredīta atdošanu. Papildus labs rādītājs ir, vai aizdevējs ir LNKA (Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija) biedrs. Tas dod papildus drošību, ka viss būs kārtībā.

Izmantošanas ērtums
Cik viegli ir orientēties aizdevēja mājaslapā, cik viegls ir aizņemšanās process. Un kas ir ne mazāk svarīgi – cik vienkāršs ir naudas atdošanas process.

Bonusi, lojalitātes programmas,akcijas
Ja ātros kredītos vēlaties izmantot vairāk nekā vienu reizi, lietderīgi izvēlēties tādu, kurš piedāvā atlaide pastāvīgajiem klientiem (piem., opencredit.lv lojalitātes programma), atlaides svētkos.