Kā aprēķināt savu nākotnes pensiju

Ja jums kāds pajautātu – kāda būs jūsu nākotnes pensija, vai jūs varētu uzreiz atbildēt? Lasīt tālāk »

Darbs Norvēģijā

Uzzini visu par darbu Norvēģijā – kas jāzina un jādara, lai varētu strādāt. Lasīt tālāk »

Darbs divās darbavietās – kas jāņem vērā, lai “nepārdegtu”?

Reizēm liekas, ka strādāt vienā darbā ir pilnīgi nemoderni. Dzīve piespiež meklēt otru darbiņu kā papildu ienākumu avotu. Vai tas ir legāli? Vai tas vispār iespējams – strādāt divās un vairāk darbavietās,... Lasīt tālāk »

Kādi atslēgvārdi un kāpēc svarīgi tavā CV?

Sakarā ar darba meklēšanas dokumentācijas apriti interneta vidē un glabāšanu elektroniskā formātā, atslēgvārdi kļuvuši ļoti svarīgi gan tavā CV, gan pieteikuma vēstulē, gan LinkedIn profilā. Ikdienā atslēgvārdi ir galvenais veids kā mēs... Lasīt tālāk »
Darbs Nīderlandē

Darbs Nīderlandē:latviešu pieredze

Kopš 15. maija esam Nīderlandē, un kopš 1.jūnija mēs te strādājam, pelnām naudu tālākam ceļam. Oktobrī apritēs divi gadi kopš mēs devāmies prom no Latvijas pasaulē. Esam gan braukuši ar velosipēdiem pāri... Lasīt tālāk »

Kā uzrakstīt neatvairāmu CV, lai to neizmestu miskastē?

Kāds ir drošākais veids panākt, lai jūsu CV un motivācijas vēstuli potenciālais darba devējs izmet dažas sekundes pēc tā izlasīšanas? Izmantojiet pārāk bieži izmantotas un vispārīgas frāzes sevis raksturošanai, un lieta darīta!... Lasīt tālāk »

Kur atrast darbu – sludinājumi un vakances Latvijā

Ja esi palicis bez darba vai vēlies nomainīt esošo darbavietu pret citu, nepieciešams zināt, kur meklēt pieejamās vakances. Šajā rakstā esam apkopojoši vairāk nekā 10 vērtīgus resursus (portālus, mājaslapas, sociālos tīklus), kur... Lasīt tālāk »

Ārstu palīgi, inženieri un citi – apkopotas labākās profesijas ASV

Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) “labākās” iespējas veidot veiksmīgu karjeru ir medicīnas nozarē strādājošajiem, atsaucoties uz “Glassdoor” pētījumu, ziņo “Business Insider”. ASV Nodarbinātības statistikas birojs ziņo, ka profesionāli ārstu palīgi, kas parasti darbojas... Lasīt tālāk »

Aptauja: Arvien vairāk cilvēku apsver iespēju atrast jaunu darba vietu

Šogad par deviņiem procentpunktiem pieaudzis to personu skaits, kas pēdējā gada laikā apsvēra iespēja mainīt darba vietu, liecina pētījumu kompānijas SKDS veiktās aptaujas rezultāti. Lasīt tālāk »

RBSSKALS personāla vadītāja: Vakances ir grūti aizpildīt

Pēdējos gados darba meklētāji kļūst ambiciozāki, tāpēc arvien svarīgāka ir uzņēmuma reputācija un spēja novērtēt savus darbiniekus ikdienā, saglabājot viņu lojalitāti Tā uzskata būvniecības uzņēmumu RBSSKALS Grupas personāla vadītāja un a/s RBSSKALS... Lasīt tālāk »