Kur atrast darbu – sludinājumi un vakances Latvijā

Ja esi palicis bez darba vai vēlies nomainīt esošo darbavietu pret citu, nepieciešams zināt, kur meklēt pieejamās vakances. Šajā rakstā esam apkopojoši vairāk nekā 10 vērtīgus resursus (portālus, mājaslapas, sociālos tīklus), kur atradīsi savu nākamo darbu.

Specializētie interneta portāli

Sāksim ar tiem portāliem, kuru galvenais mērķis ir darba sludinājumu publicēšana. Šeit ne tikai atradīsi lielāko daļu no vakancēm bet arī to meklēšana, pieteikšanās un citas iespējas būs pārdomātas un atvieglos darba meklēšanu.

Cvmarket.lv
Kopš 2003. gada strādājošs portāls, šobrīd ar vairāk nekā 10 000 publicētām vakancēm ir, iespējams, lielākais darba sludinājumu portāls Latvijā. Iespēja meklēt pēc profesijas, vietas, atalgojuma līmeņa. Izveido un pievieno savu CV, kā arī e-pastā vari saņemt darba sludinājumus, atbilstošus savām vajadzībām.
Apmeklēt

CV.lv
CV-Online kopš 1996. gada piedāvā vakanču izvietošanu un pieteikšanos tām. Vairāki tūkstoši vakanču, iespēja meklēt pēc profesijas, vietas, atalgojuma līmeņa. Izveido un pievieno savu CV, kā arī e-pastā vari saņemt darba sludinājumus, atbilstošus savām vajadzībām. Sakarā ar pieaugošu attālinātā darba popularitāti, iespējams atlasīt sludinājumus, kuros darba devējs šādu iespēju piedāvā.
Apmeklēt

Visidarbi.lv
Aptuveni 10 tūkstoši darba sludinājumu no gandrīz 20 dažādām Latvijas un ārzemju mājaslapām. Funkcionāli līdzīgs iepriekšējiem sludinājumu portāliem.
Apmeklēt

Linkedin
Linkedin ir profesionālo kontaktu sociālais tīkls, kurā vari veidot kontaktus, meklēt sev interesējošās vakances un uzturēt sava CV interneta versiju.
Apmeklēt

Citas mājaslapas

Ir daudzas vietnes, kur darba sludinājumi ir daļa no piedāvātā satura. Arī šos ir vērts apskatīt, jo ne visi darba devēji pieejamās vakances liek specializētajos portālos.

cvvp.nva.gov.lv
Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā publicēti vairāki darba sludinājumi. Kā arī iespējams pieteikties uz bezmaksas karjeras konsultācijām, veikt karjeras testus. Svarīgi – ja esi bez darba, vari pieteikties bezdarbnieka statusa iegūšanai.
Apmeklēt

ss.com
Visiem zināmajā sludinājumu portālā atradīsi vakances, no kuram daļa, iespējams, nav citur. Vienkārša un saprotama meklēšana.
Apmeklēt

Sociālie tīkli

Lai gan sociālos tīklus biežāk saistām ar izklaidi, tos iespējams arī izmantot savas karjeras attīstīšanai.

Facebook
Šobrīd populārākais sociālais tīkls Pasaulē. Tajā iespējams veidot dažādas domubiedru grupas. Lai gan šajās grupās sludinājumus meklēt ir grūtāk un ne vienmēr ievietotie sludinājumi ir kvalitatīvi, šis ir papildus resurss, kur iespējams atrast darba piedāvājumus.
Darbs Latvijā – vairāk nekā 60 tūkstoši dalībnieku.
Vakances, darba sludinājumi – meklēju darbu | Вакансии, работа объявлений – vairāk nekā 29 tūkstoši dalībnieku.
Vakances – darba piedāvājumi, darba meklētāju sludinājumi – vairāk nekā 22 tūkstoši dalībnieku.
CV, Darbs, karjera, vakances, darba sludinājumi – vairāk nekā 12 tūkstoši dalībnieku. Tiek publicēti dažāda veida sludinājumi, ieskaitot gabaldarbus, prakses iespējas un brīvprātīgo darbu.
Darbs, karjera un brīvās vakances! – vairāk nekā 10 tūkstoši dalībnieku

Reģionālās mājaslapas

Dažreiz vietējās vakances var būt publicētas reģionālā – pašvaldības, ziņu, kopienu u.c. – mājaslapās, tāpēc arī tās noteikti vērts apskatīt. Tomēr jāņem vērā, ka visbiežāk pieejamo darba sludinājumu skaits būs zems.

Sigulda
Valmiera
Ogre
Ogre un Ogres novads
Jelgava un Jelgavas novads
Cēsis
Daugavpils
Liepāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.