Sācies pēdējais darba mēnesis jauniešu vasaras darbu programmā

«Darbs nav grūts – drīzāk vienveidīgs. Apstākļi ļoti labi, un arī pie trokšņa var pierast,» par pirmo dienu uzņēmumā «Jelgavas tipogrāfija» spriež Jelgavas Valsts ģimnāzijas audzēkne Amanda Šīna un Agate Beināre no Ozolnieku vidusskolas. Meitenes piedalās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) skolēnu vasaras nodarbinātības programmā, vēsta reģionālais laikraksts Zemgales Ziņas.

Kamēr meitenes «Jelgavas tipogrāfijas» ražotnē darbojas ar kastēm, Daniels Šīns strādā pie iekārtas, kas katru grāmatu ietin plēvē. Viņam šī jau ir trešā vasara, kas aizrit darbā tieši šajā uzņēmumā, kur strādā arī Daniela un Amandas tētis.

«Nākotnē vairāk gribētu strādāt autotransporta jomā. Šī man ir laba iespēja piepelnīties, kā arī iepazīt tipogrāfijas darba specifiku. Ir interesanti redzēt, kā top grāmatas,» atzīst puisis. Viņš piebilst, ka vēl nav izdomājis, ko darīs ar nopelnīto algu. Agate vēlas nopirkt «kaut ko sev, lai nebūtu jāprasa nauda no vecākiem». Savukārt Amanda krās datoram.

Uzņēmuma personāla vadītāja Ligita Makstniece atklāj, ka augustā sadarbībā ar NVA tiek nodarbināti seši skolēni, bet kopumā «Jelgavas tipogrāfijā» šovasar būs strādājuši 11 jaunieši.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.