Nabadzības psiholoģija – kā no tās atbrīvoties un kļūt bagātākam

Katrs no mums kādu reizi būs domājis, kādēļ vieni ir turīgi ļaudis, bet citi slīgst nabadzībā. Vai nekad neesat pieļāvuši domu, ka bagātajiem un nabadzīgajiem cilvēkiem ir pilnīgi pretēja pasaules uztvere? Bieži... Lasīt tālāk »

Naudas maģija. Kā pievilināt vairāk naudu

Tu noteikti kādreiz esi iedomājies, kāpēc vienam nauda nāk viegli, bet citam jāpiepūlas un tās vienmēr trūkst. Vai naudas piesaistīšana tiešām ir tik vienkārša? Jā! Tev tikai jāizmaina sava domāšana. Lasīt tālāk »

10 valstis, kurās latvietis sajustos kā bagātnieks!

Vai spējam savu personīgo labklājības līmeni novērtēt objektīvi? Bieži vien sūkstāmies un ar neapmierinātību noraugāmies uz savu iedzīvi, apskaužot augsti attīstītās valstis, taču reti kad apzināmies, ka pasaulē ir arī vietas, kur... Lasīt tālāk »

Aptaujā noskaidro, kādām lietām naudu krāj jaunieši Baltijā

Gandrīz divas trešdaļas jeb 61% 18 līdz 25 gadus veco jauniešu Latvijā krāj naudu konkrētam mērķim – to rāda «SEB bankas» veiktā aptauja Baltijas valstīs. Igauņu un lietuviešu jaunieši ir nedaudz aktīvāki... Lasīt tālāk »

BIGBANK auto vērtības pētījums: Latvijā vērtību vislabāk saglabā apvidus auto, vissliktāk – vidējā klase

BIGBANK auto vērtības pētījums, kas veikts sadarbībā ar Banku augstskolas pētniekiem, atklāj, ka Latvijā vislabāk vērtību saglabā apvidus auto klase, kuras automašīnu vērtība pret jaunu automašīnu 5. lietošanas gadā ir vidēji 49... Lasīt tālāk »

Desmit pasaules bagātākie cilvēki 2015

Pēc tam, kad pasaules lielākais apģērbu mazumtirdzniecības veikals Inditex SA paziņoja par strauju pārdošanas apjomu pieaugumu, tā akcijas cena palēcās par 6%, tādējādi palielinot Spānijas modes karaļa Amancio Ortega bagātību par 3,7... Lasīt tālāk »

LSM infografika: Vispārējā izglītība skaitļos

Otrdien, 1.septembrī, sākās jaunais mācību gads, Izglītības un zinātnes ministrija aplēsa, ka šoreiz skolas gaitās devās aptuveni 200 000 izglītojamo. Izrādās, tas ir aptuveni uz pusi mazāk nekā pirms 25 gadiem. LSM... Lasīt tālāk »

Profesors: Latviešu valoda nespēj konkurēt brīvajā tirgū

Latviešu valoda nespēj konkurēt brīvajā tirgū, intervijā aģentūrai LETA atzīst Valsts valodas komisijas priekšsēdētājs Latvijas Universitātes profesors, Tulkošanas katedras vadītājs Andrejs Veisbergs. Lasīt tālāk »
5 eiro banknotes

Pirmajā pusgadā no apgrozības izņem 10 miljonus nolietotu banknošu

Latvijas Bankai rūpējoties, lai apgrozībā būtu tīra un droši atpazīstama nauda, naudas apstrādes ciklā pērn no apgrozības izņemti un aizstāti gandrīz 20 miljoni eiro banknošu, šā gada pirmajā pusgadā – aptuveni desmit... Lasīt tālāk »