33 vienkārši, bet efektīvi padomi ienākumu palielināšanai

Izlasi un ievēro šos padomus jau šodien! Tie ļaus tavam maciņam kļūt biezākam. Lasīt tālāk »

Kādi atslēgvārdi un kāpēc svarīgi tavā CV?

Sakarā ar darba meklēšanas dokumentācijas apriti interneta vidē un glabāšanu elektroniskā formātā, atslēgvārdi kļuvuši ļoti svarīgi gan tavā CV, gan pieteikuma vēstulē, gan LinkedIn profilā. Ikdienā atslēgvārdi ir galvenais veids kā mēs... Lasīt tālāk »

Naudas maģija. Kā pievilināt vairāk naudu

Tu noteikti kādreiz esi iedomājies, kāpēc vienam nauda nāk viegli, bet citam jāpiepūlas un tās vienmēr trūkst. Vai naudas piesaistīšana tiešām ir tik vienkārša? Jā! Tev tikai jāizmaina sava domāšana. Lasīt tālāk »

Kā iemantot finansiālu stabilitāti? 14 dienu plāns sava maciņa sakārtošanai

Lai veiksmīgi pārvaldītu savas finanses un baudītu tādu dzīves kvalitāti, kāda pie konkrētajiem ienākumiem un sadzīves apstākļiem ir pieejama, vitāli svarīgi apgūt prasmi plānot savus ienākumus un izdevumus. Nav noslēpums, ka vairumam... Lasīt tālāk »
Auto mašīnu noma

10 padomi, kā ietaupīt, nomājot auto

Auto noma mēdz būt gana piņķerīgs un nereti pat apgrūtinošs process, tādēļ Latvijas ērtākās auto nomas portāls RentMama.com Tev ir sagatavojis 10 lieliskus padomus, kas paglābs Tevi no liekām galvassāpēm, nomājot automašīnu!... Lasīt tālāk »
kabatas nauda bērniem un skolēniem

7 padomi vecākiem par bērna kabatas naudu

Tuvojoties kārtējā mācību gada sākumam, aktuāls kļūst jautājums par kabatas naudas izsniegšanu – cik daudz dot, no kāda vecuma, kā bērnu iemācīt to iespējami lietderīgāk iztērēt. Par finanšu gudrībām kabatas naudas izsniegšanā... Lasīt tālāk »

Esi impulsīvais pircējs, kurš iztērē naudu krāmiem? Šie padomi ir domāti tev!

Tieksme uz impulsīviem pirkumiem liek mums iegādāties lietas, kas nemaz īsti nav vajadzīgas un iztukšo maciņu, rezultātā piepildot māju ar liekām mantām. Lūk, daži padomi, kā no šī nelāgā paraduma atbrīvoties! Lasīt tālāk »

8 padomi, kā ikdienā ietaupīt naudu

Ikviens no mums vēlētos vairāk naudas, vai ne? Jums pieejamās brīvās naudas daudzums un iespējas iekrāt «nebaltām dienām» atkarīgas gan no tā, cik daudz jūs pelnāt, gan arī no jūsu spējas izvairīties... Lasīt tālāk »

Desmit veidi, kā ātrāk tikt vaļā no parādiem

Kurš gan nevēlas ātrāk atbrīvoties no saviem parādiem! Lai gan parādsaistības mūsdienās ir ierasta lieta, parādi bieži mums sagādā pamatīgas galvassāpes., tāpēc tīmekļa vietne «Lifehack» apkopojusi desmit vienkāršus veidus, kā ātrāk un... Lasīt tālāk »

25 vienkārši veidi, kā ietaupīt naudu

Lasīt tālāk »