Naudas maģija. Kā pievilināt vairāk naudu

Tu noteikti kādreiz esi iedomājies, kāpēc vienam nauda nāk viegli, bet citam jāpiepūlas un tās vienmēr trūkst. Vai naudas piesaistīšana tiešām ir tik vienkārša? Jā! Tev tikai jāizmaina sava domāšana.

Vai esi kādreiz ieklausījies kā Tu runā par naudu? Vai esi sevi pieķēris sakot vai domājot:
1) Es nevaru atļauties to darīt,
2) Es neesmu labs naudas lietās,
3) Bagāti cilvēki ir slikti,
4) Nauda izmaina cilvēku,
5) Manā kontā nav pietiekami daudz naudas.

Šie visi ir naudas atvairīšanas paziņojumi. Katrs no šiem paziņojumiem nes negatīvu enerģiju, un visums to uztver kā pavēli un materializē Tavas domas. Ja Tu saki, ka Tev nav pietiekami naudas, uztraucies par to un izstaro negatīvu enerģiju, tad naudas nekad arī nebūs pietiekami. Visums nešķiro pozitīvo un negatīvo enerģiju, tas izpilda visas tavas vēlmes.

Noskaidrojot, kā tu runā un domā par naudu, pievērs uzmanību, kā tu ar to rīkojies:
1) Vai Tu maksā rēķinus ar pateicību, ka esi saņēmis pakalpojumu, vai ar dusmām?
2) Vai Tu centies izvairīties no rēķinu maksāšanas?
3) Vai Tu uztraucies par naudu?
4) Vai Tu kādreiz esi skops attiecībā uz naudu?

1. Identificē un novērs jebkurus negatīvos blokus, kas Tev ir, saistībā ar naudu.

Šīs domas tiešām ir ļoti muļķīgas tāpat. Nauda ir tikai līdzeklis, lai iegādātos preces un pakalpojumus, vai ne? Tātad, ja Tev liekas, ka Tu neesi naudas cienīgs, izņem naudu ārā no “vienādojuma”. Skaties, kas slēpjas aiz tās. Vai tad Tu neesi pelnījis lietas un pieredzi, ko var nopirkt ar šo naudu? Tu esi pelnījis, lai Tev būtu drēbes, mājas, pārtika, transports, brīvais laiks, jauna un jautra pieredze.. vai ne? Protams, ka Tu esi to pelnījis! Tāpēc nākamreiz, kad vēlies gausties, ka Tu nevari kaut ko nopirkt, pamēģini šo: * Esi pateicīgs un laimīgs par to, kas Tev ir. Protams, lieta vai pieredze, ko Tu vēlies, būtu lieliski iegūt, bet tev jau ir tik daudz, lai Tu būtu pateicīgs. Pateicība atver saņemšanas iespēju! * Koncentrē enerģiju uz to, ko Tu vēlies darīt ar naudu, nevis uz pašu naudu. Nekad nevar zināt – var gadīties, ka tev nebūs jātērē ne centa, lai saņemtu to, ko vēlies. Vēlamais var tikt tev uzdāvināts, iemainīts, vai Tu to vari saņemt mantojumā.. un atkal, domā par to, kas atrodas aiz naudas. Tavai vēlmes enerģijai jānāk no pateicības vietas, un jāizklausās kā “man jau ir tik daudz, un es aicinu (lieta ko vēlies) savā dzīvē, lai to uzlabotu vēl vairāk”. Pirmkārt, neprasi no “trūkuma vietas” (bet no pateicības), jo tad tava uzmanība ir koncentrēta uz trūkumu, kas pazemina labās vibrācijas, un Tu saņem tieši to, par ko domā – trūkumu. Tāds taču nav tavs mērķis!

kādai organizācijai, Tev nepietiks naudas pašam sev?

Ja tas izklausās pazīstami, ir pienācis laiks mainīt domāšanas veidu un sūtīt visumā pozitīvas vibrācijas, un rezultāts neizpaliks!

2. Izmaini domāšanu.

Tas prasa laiku un neatlaidību, bet tā vietā, lai apturētu savu pastāvīgo domāšanu par naudu, centies momentā šādas domas aizstāt ar tādām, kurām ir augstāka vibrācija. Piemēram, tā vietā lai domātu “Es neesmu labs ar naudu. Es to tērēju ātrāk nekā saņemu un man nekad nav pietiekami! Es būtu tik priecīgs ar papildus 500 eiro!” (NEPAREIZI), aizstāj teikumu ar “Es mācos, lai savu naudu pārvaldītu atbildīgi. Es dzīvoju pārpilnībā un esmu pateicīgs par to, kas man ir un būs!” Kurš apgalvojums ir pozitīvāks? Kuram ir augstāka vibrācija? Tu zini, kuram.

3. Arī nauda ir enerģija.

Lai saņemtu, ir jādod. Tev, protams, nav jādod nauda, bet tev ir jāziedo laiks, enerģija, talants, zināšanas, iemaņas, palīdzība.. Ideālais variants ir darīt to, kas Tev patīk, bet, ja Tu šobrīd dari darbu, kas nepatīk, tad maini attieksmi par to. Esi pateicīgs par to, ko iemācies. Esi lepns, ka veic ieguldījumu (pat tad, ja tev šķiet, ka tas ir neliels). Esi apmierināts ar to, kas tev ir un šī laime sūtīs pozitīvas vibrācijas, kas piesaistīs naudu (vai lietas, ko vēlētos iegūt par naudu).

4. Iedomājies daudzus veidus, kur Tu varēsi izmantot naudu.

It īpaši, iedomājies, kā ar savu naudu, Tu varētu padarīt pasauli par labāku vietu. Nē, tev nav jāatdod nauda prom. Kā būtu ar tās iztērēšanu, lai attīstītu savus talantus un strādāt darbu, kas tev patīk – tava dāvana pasaulei būs tava talanta augļi. Ja tas nozīmē, doties atpakaļ uz skolu vai savādāk investēt sevī, tad dari tā! Iedomājies cik tas ir patīkami, ka ir nauda.. cik pozitīvi un labi Tu jūties.. un pievieno savai iztēlei daudz pozitīvas domas un pozitīvas sajūtas. Nauda var palīdzēt attīstīt sevi garīgi. Ja Tu vairs nevērs visas domas uz izdzīvošanu (kur nauda ir būtiskākais mūsu sabiedrībā), Tu vari pievērst savu uzmanību, tam, lai izbaudītu dzīvi.

5. Sazinies ar savu augstāko “ES”.

Izzini sevi garīgi, mācies ieklausīties savās sajūtās un instinktos, izmanto mīlestību un iemācies kā sazināties ar savu enģeli. Ja Tu prasīsi, Tu saņemsi tieši to, ko Tu vēlies īstajā laikā (ar vadlīnijām, palīdzību, negaidītiem notikumiem utt.), lai īstenotu savus sapņus!

Atceries, ka tava nauda, vienmēr ir vienāda ar tavu enerģiju. Jo augstāka un pozitīvāka ir tava enerģija, jo vairāk naudu piesaisti. Tātad Tu redzi, zināt to, kā piesaistīt naudu, nenozīmē mācīties kā jāstrādā, tas tikai nozīmē, izmainīt savu domāšanu un vibrācijas, lai sev piesaistītu līdzekļus un cilvēkus, peļņas gūšanai un sapņu sasniegšanai

Avots: dievietei.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.