Nordea bankas vadītājs: mudinām klientus domāt par uzkrājumu veidošanu

Nordea bankas Latvijā finanšu rādītāji gada pirmajos sešos mēnešos uzrāda 19,6 miljonu eiro operacionālo peļņu. Kopējie noguldījumu apjomi veidojuši 1,5 miljardus eiro, kas ir 5% samazinājums, salīdzinot ar pērnā gada pirmo pusgadu, taču 11% palielinājums, salīdzinot pret šā gada iepriekšējo ceturksni, liecina kredītiestādes sniegtā informācija.

Kopējie aizdevumu apjomi saglabājas nemainīgi, uzrādot samazinājumu par 1%, salīdzinot ar pērnā gada pirmo pusgadu, taču 1% palielinājumu pret šā gada iepriekšējo ceturksni. Tīrie procentu ieņēmumi sasnieguši 26,5 miljonus eiro, savukārt komisiju ieņēmumi 4,6 miljonus eiro, kas ir pieaugums par 6%, salīdzinot ar pērnā gada periodu.

«Mēs turpinām iedrošināt klientus domāt par uzkrājumu veidošanu, un tādēļ ir īpašs prieks redzēt, ka klienti kļūst apdomīgāki sava personīgā finanšu portfeļa veidošanā, izvēloties sabalansētākus ikdienas norēķinus, ar lielāku uzsvaru tieši uz personīgo uzkrājumu veidošanu,» norāda Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.